Angry Birds Star Wars i Space dostępne dla Lumii 610!

|

Seria „wściekłych ptaszków” od zawsze cieszyła się dużą popularnością, także w przypadku użytkowników smartfonów z Windows Phone. Niestety, Ci nie są rozpieszczani, zwłaszcza jeśli chodzi o terminy premier (dla przypomnienia: Angry Birds Space zadebiutowało na Android/iOS w marcu 2012, a na WP w listopadzie 2012).

Odsłony „Space” i „Star Wars” w pierwszej kolejności trafiły na smartfony z „ósemką” na pokładzie, w grudniu 2012 obydwie części zostały udostępnione dla użytkowników smartfonów z WP7 – niestety z wyjątkiem Lumii 610, ze względu na jej ograniczenia związane z małą ilością pamięci operacyjnej RAM.

Długo nie trzeba było czekać aby kosmiczne odsłony wściekłych ptaków zostały udostępnione dla użytkowników Lumii 610. Już dziś można pobrać Angry Birds Star Wars i Angry Birds Space. Cena za każdą z nich to 3,49 zł.

Aktualizacja:

Zaszła pomyłka – gry są dostępne na Lumie 610 od grudnia. Przepraszam, mój błąd, sugerowałem się wpisem Nokii na facebooku, nie sprawdzając dodałem wpis.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • Michał

  Artykuł nie do końca rzetelny, gdyż Ptaki na Lumię 610 były już w grudniu dostępne w Markecie. Osobiście kupowałem 19 grudnia.

  • http://windows-phone.pl/ Artur Kwiatkowski

   W takim razie najmocniej przepraszam. Niestety, nie posiadam L610 i nie miałem możliwości sprawdzenia tego. Dodając wpis sugerowałem się umieszczeniem wpisu przez Nokia Poland na facebooku.

   • Michał

    Artur nie Masz za co przepraszać :) Na FB Nokia z dużym opóźnieniem umieszcza wpisy.

    • http://windows-phone.pl/ Artur Kwiatkowski

     Zauważyłem, że za mną napisała polska i zagraniczna konkurencja ;) Więc Nokia niezłe zamieszanie zrobiła.

 • KewinPol

  Może teraz Rovio zabierze się za inne gry na WP 7.8