Samsung Ativ S dostępny w Polsce

|

Samsung Ativ S był pierwszym oficjalnie zaprezentowanym smartfonem z Windows Phone 8. Zaskoczyło to wszystkich, zwłaszcza ze względu na to, że to nie Samsung, a Nokia jest bliskim partnerem Microsoftu i to on niej spodziewano się pierwszej oficjalnej prezentacji urządzeń z WP8. Jak już wszyscy wiemy, zakończyło się na prezentacji, następnie dochodziły do nas jedynie kolejne informacje o opóźnieniu rynkowej premiery smartfona Ativ S.

Ostatnie dni owocowały w informacje o datach dostępności flagowego modelu Samsunga z systemem Windows Phone 8 na półkach sklepowych. Wiele z nich wskazywało na 15. grudnia i wygląda na to, że data ta została dotrzymana. Od wczoraj, w sklepie Tions technology, można kupić Samsunga Ativ S. Jego cena to 2 499 zł, czyli bardzo podobnie do Lumii 920. Wysyłka odbywa się w ciągu 1-5 dni roboczych.

Czy są wśród naszych czytelników osoby zainteresowane flagowym modelem Samsunga? :-)


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • http://www.facebook.com/lbaran90 Łukasz Baran

  Wolę L920.

 • Dehacz

  Dopóki nie zejdzie z ceną do ~2000zł większość będzie wolała Lumię.

  • gościu

   docelowo powinien startowac z cena 2100-2200 ale przez to ze narazie jest tylko w jednym sklepie jest taki drogi

 • http://www.facebook.com/people/Marcin-Wojciechowski/100000431002021 Marcin Wojciechowski

  Ja jestem zainteresowany flagowcem Samsunga choćby dlatego, że ma wielki ekran i wymienialną bezceregialnie baterię jak w każdym normalnym telefonie. Wymienna bateria to wielka zaleta smartphona jednak aktualnie wysoka cena jeszcze uniemożliwia mi jego zakup. To Samsung a nie Apple i po jakimś czasie jego cena stanie się bardziej przystępna a jeśli dojdzie do tego fakt, że to WP8 a nie Android to cena jeszcze bardziej spadnie i topowca Samsunga będzie jeszcze taniej kupić. Ten smartphone będzie mój i zostanie następcą poczciwej Omni W.

 • Antoch777

  Hehe przerwa techniczna na kompie a na telefonie przerwy technicznej nie ma no ja nie mogę ale ban niby przerwa techniczna ojojoj

  • Artur

   Wiesz co to cache?

 • Tirinti

  Nie nazywajcie Tions sklepe. To rozbudowane konto z Allegro. Ich Ativ S nie pochodzi z polskiej dystrybucji, jest bardzo drogi i ma roczną gwarancję.