Trzy nowe ekskluzywne gry od Nokia Corporation

|

Podczas gdy wszyscy skupieni byli na premierze Angry Birds Star Wars na Windows Phone 8 oraz na plotkach dotyczących pojawienia się owej gry na platformę Widnows Phone 7 w późniejszym czasie, Nokia zaprezentowała trzy ekskluzywne gry. „The Game of life”, „Jet Set Go” i „Parking Mania”, bo o nich mowa, ukazały się w Windows Phone Store 8 listopada. Wymagany system, w którym możemy uruchomić gry to WP 7.5 i WP 8. Warto nadmienić także, że jedna z tych gier nie była w ogóle zapowiedziana! Nokia zafundowała nam wielką niespodziankę. Wszystkie z trzech wymienionych tytułów współpracują z XBOX Live.

The Game Of Life (gry / karciane + planszowe) Przejdź do Windows Phone Store

Klasyczna gra planszowa, w której gracze symulują rzeczywiste wydarzenia życiowe, takie jak wybór kariery i ślub. W grze możemy zdobyć majątek lub stać się bankrutem, inwestować w akcje lub inwestować w rodzinę. „Game Of Life” ożywa dzięki animowanym żetonom, krętym drogom i malowniczym krajobrazom. W GRZE W ŻYCIE może się zdarzyć wszystko!

Jet Set Go (gry / strategiczne + symulacje) Przejdź do Windows Phone Store

„Jet Set Go” to gra na czas, w której za pomocą głównej bohaterki April zarządzamy siecią biur podróży na całym świecie. W grze możemy ulepszać i rozwijać nasze biura w różnorodny sposób. Efektywne zarządzanie oraz obsługa wielu klientów także będzie naszym głównym zadaniem w celu wzbicia się na szczyt w tej jakże ciekawej branży.

Parking Mania (gry / strategiczne + symulacje) Przejdź do Windows Phone Store

Celem gry jest poprawne zaparkowanie samochodu. Na 80 poziomach mamy do odkrycia nowe przedmioty a także nowe obszary, które pozwolą nam na przejście gry z jeszcze lepszym wynikiem. Jak chwalą się producenci, w tle możemy odsłuchiwać własną muzykę ustawioną wcześniej w ustawieniach.

 Źródło: wpcentral.com, windowsphone.com


Autor: Dariusz Adamczyk

Z wykształcenia logistyk, ekonomista i informatyk. Interesuje się min. sportem, muzyką elektroniczną i dj'ingiem. Uwielbiam także nowe technologie: gadżety, rtv czy też urządzenia mobilne :)

 • RDK

  Fajne gry. Gdyby tylko były tańsze.

 • Cris xd

  Widać, że Marketplace rośnie w siłe.
  Droga redakcjo, kiedy zrobicie recenzje WP8? Bo już mnie korci aby ze strony 4CV nabyć lumie 820.

  • Artur

   Postaramy się jak najszybciej :)

   • Filip

    Ale prosił bym taką fest recenzje z naciskiem na WADY (bo na pewno jakieś są :] )

    • Dariusz Adamczyk

     No… zawsze się coś znajdzie :D Nie ma systemu bez wad. Mogą być jedynie mniejsze lub większe hehe :)

 • grzes

  posiadam lumie 820 od 3 dni i normalnie nie mogę sie nacieszyć wcześniej mialem samsunga omnie 7 ale lumia wymiata

  • Cris xd

   A czy mógłbyś podzielić się własnymi wrażeniami o tym telefonie i systemie?
   Wstawić jakiąś recenzje na YouTubie.