Testuj z Orange po raz kolejny – Orange Cash i Lumia 920!

|

Serię konkursów „Testuj z Orange” nasi stali czytelnicy powinni znać na pamięć. Formuła inicjatywy Orange jest bardzo prosta – rejestrujemy się, zgłaszamy chęć udziału w konkursie i czekamy na wyniki. Promocja „Testuj z Orange” zyskała na znaczeniu w momencie kiedy blisko rok temu Orange postanowiło oddać do testów 2012 telefonów HTC Mozart. Z czasem mogliśmy zgłosić się po Nokię 808 PureView, Lumię 900 i inne telefony z Windows Phone, a także Androidem czy też BlackBerry OS.

W tej edycji Orange zapragnęło dać konkursowiczom możliwość przetestowania nowej funkcjonalności tejże sieci komórkowej, czyli Orange Cash. Ta usługa polega przede wszystkim na bezdotykowych płatnościach przy współpracy z MasterCard® PayPass™. Dostając specjalną kartę SIM, którą instalujemy w telefonie wyposażonym w technologię NFC (Near Field Communication), mamy możliwość dokonywania swoich płatności w punktach oznaczonych symbolem MasterCard PayPass™. Dlatego też testy Orange Cash połączono z testami topowego modelu Nokii z Windows Phone 8, Lumią 920, która może korzystać z technologii NFC.

Tak, więc zapraszam do rejestracji na stronie konkursu: Klik!

Testerzy zostaną wylosowani do 14 grudnia, a zgłoszenia można wysyłać do 3 grudnia. Do testów przygotowano 150 zestawów Lumii 920 z kartą SIM NFC oraz Nokia Play 360. Do wygrania jest jednak niespełna połowa zestawów – 70.

Udało Wam się kiedykolwiek dostać do kolejnego etapu i otrzymać telefon? Co sądzicie o tego typu konkursach?

źródło: orange.pl


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.

 • Artur

  Odradzam udział w tej serii konkursów! Wtedy będę miał większą szansę na wygraną :)

  • Łukasz Pająk

   150 zestawów jest, może ktoś z nas dostanie? :D

 • http://www.facebook.com/Przemyslaw.Gdanski Przemysław Gdański

  Niezły sposób na pozyskanie setek tysięcy maili i nr telefonów. Część chętnych pewnie będzie z Orange, ale większość spoza tej sieci.

  • Artur

   Później do wszystkich dzwonią i przedstawiają „super atrakcyjną ofertę”.

 • pavaczek

  Ja miałem Mozarta ale z lenistwa olałem zadania i nie dostałem go, Lumię 610 wygrałem z testów Nokia Poland ;)

 • http://www.facebook.com/people/Dawid-Kambolow/100001014499030 Dawid Kambołów

  Na pytanie z artykułu nie udało mi się jeszcze dojść do kolejnego etapu ale wciąż próbuje .

 • seqnda

  Ja tez posiadam Mozarta z konkursu orange :) , a udział w tym biore, a nóż, widelec….:)