Nowe modele z WP8 schodzą jak świeże bułeczki

|

Wygląda na to, że chętnych na nowe urządzenia wyposażone w system operacyjny Windows Phone 8 jest więcej, niż przypuszczaliśmy. Jeden z pracowników Microsoftu, Ben Rudolph, pochwalił się wczoraj zdjęciem ze sklepu AT&T. Krótka notka wywieszona na drzwiach informuje, że albo ilość Nokii Lumia 920 i HTC Windows Phone 8X była w sklepie niewielka, albo zainteresowanie klientów okazało się większe, niż szefostwo sklepu przypuszczało. Tak czy siak efekt jest ten sam – chwilowo topowych modeli z Windows Phone 8 na pokładzie w salonie w Bellevue zabrakło, co zawsze jest dobrym sposobem na pokazanie światu, jak duże jest zainteresowanie nowością.

źródło: Twitter


 • Norbe

  Może w ameryce. U nas za taką cenę na razie nie ma chętnych.
  Htc 8s na allegro zostało sprzedane 2 sztuki, 8x 0 sztuk, 1 sztuka 920tki i 0 820tki
  Naprawde jest się czym chwalić. Cena odgrywa tu kluczową rolę.

  Natomiast flagowy model z androidem sprzedał się już 12x na allegro.Nexus 4 pomimo że na polskim portalu aukcyjnym jest znacznie droższy niż w usa schodzi bardzo ładnie – za tą cenę pójdzie w pl.
  HTC i Nokia muszą się nauczyć że byle kolorowy telefon nie jest warty 2x ceny normalnego smartfona

  • Cris xd

   No przepraszam właśnie wczoraj zamówiłem Lumie 820 ze sklepu 4CV.
   Nie mogę się doczekać do odbioru tego fonu :)

 • Fobs

  Ja poczekam aż będą odprzedawane przez tych co wzięli na abo. 2149 to dla mnie za dużo, swoją drogą jak myślicie po ile będą na alledrogo?

 • mico11

  Hymm czyli już wyprzedali wszystkie 5 sztuk które mieli na stanie?? Szokująca informacja…

  • Artur

   haters gonna hate ;) smutne, wolałbym zająć się czymś pożytecznym.

 • Shadow

  Właśnie przed chwilą sprawdziłem jak cenowo prezentuje się Lumia 920 i 8X na tle One X, oraz Galaxy S3. Muszę z przykrością stwierdzić, że ceny najnowszych produktów z WIndowsem odstraszają ceną i to skutecznie. W tym momencie Galaxy S3 to wydatek rzędu 1400 zł za nówkę podczas gdy nowy 8X kosztuje jakieś 1800zł. Może i jestem stronniczy ale nie jestem idiotą i liczyć potrafię. Wolę na dzień dzisiejszy (zaznaczam- na dzień dzisiejszy) kupić nowego Galaxy S 3 lub One X niż nową Lumię 920 czy HTC 8X. Cena czyni cuda… a same smartfony są na podobnym poziomie. Każdy oferuje coś czego nie ma inny a zarazem nie przebija się ponad wszystkie. Dla każdego coś dobrego. Pzdr.