Najciekawsze cechy smartfona Nokia Lumia 920

|

Od premiery nowej generacji smartfonów Lumia minęło już trochę czasu (w Polsce dopiero kilka dni), ale akcja promocyjna dopiero się rozkręca. Zapewne już niedługo w telewizji każdy operator będzie reklamował swoją ofertę wykorzystując do tego najnowsze modele z Windows Phone 8. Tymczasem Nokia Poland na swoim kanale na YouTube opublikowało na tyle fajny materiał promocyjny smartfona Nokia Lumia 920, że wzbudził on zainteresowanie nawet mediów zagranicznych.

Spot ten skupia w sobie, jak sama nazwa wskazuje, większość najciekawszych funkcji jakie oferuje flagowy model fińskiego producenta. Duży nacisk został położony na wypromowanie autorskich aplikacji Nokii, takich jak: Nokia Miasto w obiektywie, Sprytne zdjęcie. Wyszczególnione zostały także wykorzystane technologie: Aparat PureView z optyczną stabilizacją obrazu, Ładowanie bezprzewodowe oraz Technologia zbliżeniowa NFC.

Reklama jest zrealizowana naprawdę bardzo fajnie. Oglądając ją czuć bijącą z ekranu pozytywną energię :-)


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • jaco

  To jakas kpina :) reklame puszczacie ? zobaczcie na antywebie jak koles opisal system i to jest serwis o roznej tematyce.

 • Grundzio12

  Istnieje jakaś podobna aplikacja jak Nokia City Lens tylko, że na Androida? Bo do końca umowy trochę zostało, a podoba mi się ta aplikacja z nowych lumii.

  • Papiak

   niestety ;) a to bardzo dobrze ze tylko słuchawki Nokii posiadaja cos takiego :)

   • Grundzio12

    No taki exclusive, pożyjemy, zobaczymy jak sprawuje się Lumia 820 oraz 920 i może się na nie zdecyduje oczywiście jak spadnie cena bo jest trochę za wysoka jak na razie.