Dowiedz się jak korzystać z Lumii 920 już teraz

|

Któryś z naszych czytelników miał już okazję korzystać z najnowszego topowego modelu fińskiej marki? Zapewne nie, a Nokia postanowiła przygotować kilka filmików dzięki, którym możecie poznać obsługę Lumii 920.

Oczywiście dla obecnych użytkowników Windows Phone wyda się to trochę głupie, ale jest jednak wiele osób, których straszy obsługa Windows Phone -być może mają złe skojarzenia z obsługą Windows Mobile?. Co by nie było, mobilne okienka zdecydowanie są proste w obsłudze, a poniższe filmiki z całą pewnością to potwierdzą.

Zapraszam do oglądania.

Zacznijmy od uruchomienia:

W Polsce spora grupa ludzi martwi się o koszty spowodowane łączeniem się systemu z Internetem i innym w przypadku przebywania za granicą. Także skonfigurujmy to:

Jednym z głównych filarów systemu Windows Phone jest Office. W najnowszej odsłonie mobilnego systemu korporacji z Redmond występujący w wersji 365. Tutaj także wypada ustawić wszystko „pod siebie”:

Na koniec pozostało nam zsynchronizować swoje skrzynki pocztowe:

Inne czynności zdecydowanie nie powinny sprawić problemów (te wyżej oczywiście również).

źródło: youtube.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.

 • Marek

  Genialne, normalna firma sprzedaje towar, który wyprodukowała!!!. A Nokia puszcza filmiki towaru, który wyprodukowała!. W Apple to się pokładają chyba ze śmiechu na podłodze!

  • Papiak

   A ty to chyba do szkoły nie chodziłes skoro stawiasz kropki po wykrzykniku !!!.

   • max

    Tu akurat Marek ma racje. Apple robi prezentacje jakiegos produktu a za kilka dni mozna go juz kupic, gdy Nokia pokazuje produkt mija kilka miesiecy kiedy mozna go kupic. Czekalem z niecierpliwoscia na nowe Nokie ale powoli juz mi sie odechciewa. Jeszcze pierwsze testy, opinie uzytkownikow itp… wiosna nas zastanie :-)

 • Paweł

  Ale tej funkcji gdzie dwoma palcami można powiększać menu na lumiach jeszcze nikt nie pokazywał. Jest tylko film z htc… :)

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&list=PLrFzPk0-CAgLZ4mdifwy8y8u2v3PlqLVN&v=aQ63No6S2as#t=74s

 • meyko

  a ja jestem szczęśliwym posiadaczem lumii 920 oraz 820. Od wczoraj super dziala obsluga glosowa telefonu. Bardzo ladnie lapie w polskim pakiecie językowym. Jest naprawdę potencjal.