Aktualizacje dla Battery Level, Xbox SmartGlass oraz Nokia Transport

|

W ciągu ostatnich dwóch dni otrzymaliśmy uaktualnienia do trzech znanych aplikacji. Pierwszą z nich jest Xbox SmartGlass, która służy do komunikacji z konsolą Xbox. Aktualizacja doczekała się numerka 1.5 oraz szeregu usprawnień, które zapewniają lepsze i płynniejsze użytkowanie aplikacji.

Kolejną aplikacją, która otrzymała update do nowej wersji jest Nokia Transport. Niestety jest to jeszcze wersja beta (oznaczona numerkiem 3.1). Nowe wydanie przynosi szereg ekscytujących funkcji dostępnych już na Nokia Transport dla Windows Phone 8. Testowa  aplikacja oferuje ulepszony interfejs użytkownika (m. in. nowe ikony ułatwiające wybór miejsca docelowego), system czasowego planowania, kombinowany widok map wraz z widokiem szczegółowym, ulepszony moduł zarządzania historią oraz opcję zmiany jednostek z mil na kilometry.

Ostatnim, stworzonym specjalnie dla Windows Phone 8 programem jest Battery Level. Aktualizacja aplikacji cechuje się większym wsparciem dla funkcji płatnych oraz dodaje możliwość nieograniczonego korzystania z nich w wersji trial.

Źródło: wpcentral.com, windowsphone.com


Autor: Dariusz Adamczyk

Z wykształcenia logistyk, ekonomista i informatyk. Interesuje się min. sportem, muzyką elektroniczną i dj'ingiem. Uwielbiam także nowe technologie: gadżety, rtv czy też urządzenia mobilne :)

 • Andrew

  Kolejna aktualizacja Smartglass i dalej nie można się zalogować…na Win8 wszystko działa :/ ech….

 • http://jakubrusinek.pl/ Jakub Rusinek

  Zamiast zmieniać wygląd Transportu, dodaliby więcej rozkładów. W przeciwnym wypadku na staraniach się skończy, bo aplikacja pozostanie bezużyteczna.

 • kysio

  witam mam lumie 820 od paru dni i zauważyłem brak aplikacji licznika danych i polaczen

 • leszekcce

  Mi od samego początku na telefonie z moim kontem smartglass się nie łączy, Na Windows 8 za to działa bez problemu, a najdziwniejsze to że jak zrobię format telefonu i wpisze dane konta żony to z jej kontem bez problemu się połączy.