Samsung Ativ S w przedsprzedaży – znamy ceny

|

Premiera systemu Windows Phone 8 odbędzie się 29. października w San Francisco o godzinie 19:00 naszego czasu. Na dwa tygodnie przed nią możemy zakupić w przedsprzedaży wszystkie zaprezentowane wcześniej smartfony pracujące pod kontrolą nowej wersji systemu mobilnego od Microsoftu.

Z dniem dzisiejszym ruszyła przedsprzedaż Samsunga Ativ S w australijskim sklepie MobiCity. Smartfon ten możemy zakupić w cenie 699 dolarów australijskich, co w przeliczeniu na złotówki daje około 2 250 zł. Już wcześniej pojawiały się informacje o cenie Ativ S we Włoszech i Holandii, oraz w Belgii – ceny w tych krajach to niecałe 2 300 złotych.

Nie jest znana data dostawy, można jednak zakładać, że będzie to niedługo po 29. października. O dostępności modelu w Polsce nadal nic nie wiadomo. Mówi się, że będzie to po 2 tygodniach od światowej premiery w sklepach.

Więcej o tym modelu można przeczytać tutaj.

Są wśród czytelników jacyś chętni na model Ativ S? Na pewno jest to dobra alternatywa dla tych, którym przeszkadza waga i grubość Lumii 920.

źródło: wmpoweruser.com

 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • http://www.flickr.com/people/thepawel23/ thepafel75

  w mojej osobistej ocenie samsung nie umie pisać programów na windows phone, jego telefony niestety mi się nie podobają pod względem wyglądu, ale jakości raczej nic nie zarzucę :)

  • Artur

   Nie chodzi o to, że „nie umie”. Ująłbym to raczej „nie przywiązuje do tego wagi”. Samsung skupia się na Androidzie, zobaczymy jak to będzie z Windows Phone 8.

   • http://www.flickr.com/people/thepawel23/ thepafel75

    w każdym razie efektem finalnym są programy, które mi się nie podobają ze względu na ‚pałera’ jaki udostępniają ;d

 • Theverge

  Na tym renderze Ativ wygląda jakoś korzystniej ,ciekawe jak w rzeczywistości wyglądają te modele :D