Porównanie Windows Phone 8 z poprzednikiem

|


Po raz kolejny przyszła pora na omówienie niedawno zaprezentowanego potwora jakim jest Windows Phone 8. Wszyscy wiedzą, że “Apollo” zdecydowanie podniosło poprzeczkę rywalom, ale jak bardzo system się rozrósł i poprawił w stosunku do poprzednika, Windows Phone 7.5?

Tym razem dużo do czytania nie będzie, ale na pewno wymagana jest znajomość języka angielskiego. Gorąco zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu przygotowanego przez portal Pocketnow.com. Redaktorzy prezentują różnice między tymi systemami na przykładzie Samsunga Focus S (brandowanego przez AT&T, WP7.5) oraz HTC  8X (WP8).

Zapraszam do obejrzenia poniższego filmu:

Różnice widać od początku – usprawniony wygaszacz, zdecydowanie więcej funkcji (nawet tych najprostszych, np.: selektywne wybieranie) i wiele, wiele więcej. Jednak jedno się nie zmieniło – system jest równie szybki i stabilny co zdecydowanie jest główną zaletą mobilnego systemu Microsoftu na tle konkurencji.

źródło: pocketnow.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.