Nokia Lumia FX800 – Concept

|

Dopiero co rozpoczęła się akcja przedsprzedażowa Nokii Lumii 920 w Europie (o czym można było przeczytać m.in. tutaj), a już pojawiły się informacje o kolejnym flagowym modelu tej firmy, jaki miałby się pojawić w przyszłym roku. Czym ma zainteresować ten nowy model? Wg informacji zamieszczonych na zagranicznych portalach, nowa słuchawka ma zainteresować odbiorców ceniących sobie przede wszystkim prostotę oraz jakość materiałów użytych do produkcji smartphon’u.

Większość z Was zauważyła, że flagowy model Nokii – Lumia 920, nie należy do najsmuklejszych oraz najlżejszych (mówiąc delikatnie), co może niektórych potencjalnych klientów odstraszyć od zakupu. Oczywiście ciężar oraz grubość Lumii 920 jest spowodowana zamontowanymi akcesoriami na pokładzie, jak zaawansowany system stabilizacji obrazu, jasny obiektyw (dzięki czemu można będzie – w teorii – robić zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych itp. – specyfikacja tutaj).  Nowy model ma się charakteryzować smukłą sylwetką (grubość 8mm), ekranem o przekątnej 4,65″ HD AMOLED, a całość ma zostać zgrabnie zapakowana w tytanową obudowę. Sam model ma zostać pozbawiony wszystkich „fajerwerków” jakie możemy zobaczyć w Lumii 920, przez co sam nie będzie dla niej konkurencją. Jego głównym konkurentem na rynku ma być iPhone.

Czy to dobre posuniecie koncernu oraz czy te wieści okażą się prawdziwe – czas pokaże. Chociaż patrząc na te grafiki chyba sam bym się skusił na taki telefon, a Wy co myślicie o takiej propozycji?

źródło: phonearena.com


 • http://www.facebook.com/lukaszewski.michal Michał Łukaszewski

  Jestem na tak!

 • varden

  Zajebista!!!!!!

 • http://www.facebook.com/PetrickOpasek Patryk Opasek

  Niesamowita! Pożądam jej :)

 • http://www.facebook.com/sebastian.bit Sebastian Bit

  tylko 920

 • http://www.facebook.com/people/Marcin-Czajka/100000381246951 Marcin Czajka

  Takich właśnie proporcji obudowy do ekranu oczekiwałem od Lumii 920. Jak ten model pokaże się na rynku będzie hitem. Jest jednak jedna rzecz do której się muszę przyczepić – zaślepka portu USB. To największa skucha Lumii 800. Mogę się zgodzić na takie rozwiązanie pod jednym warunkiem – w sklepowym zestawie będzie dołączona ładowarka indukcyjna. I mam nadzieję, że cena nie będzie sugerowana tytanową Nokią 8910 ;)

 • maciek

  super telefonik

 • NiekumatyVlog

  Chciałem kupić sobie Nokia Lumia 920 ponieważ LG KP500 Cookie ( tak teraz możecie się śmiać że mam taki stary telefon ) jest już staruszkiem. Ale po tym co widziałem w internecie i przeczytałem zaczekam nawet jeszcze rok i dozbieram więcej pieniędzy ale muszę mieć nową Nokię i z tego co czytałem ma ona mieć nazwę Nokia Lumia 950