Kid’s Corner w Windows Phone 8

|

Kid’s Corner to nic innego jak tryb rodzicielski, który pozwala na oddanie dziecku swojego smartfona z wcześniejszym zaznaczeniem, do jakich gier i aplikacji mogą mieć dostęp nasze pociechy. Od teraz nie musimy zastanawiać się nad tym, co aktualnie robi syn czy córka z naszym telefonem, bowiem po zablokowaniu podstawowych funkcji, telefon w oczach dziecka stanie się tylko kolorową zabawką. Dzieci mogą personalizować swój kącik, np. zmieniać kolory.

Przyznajcie – ile to ważnych zdjęć lub wiadomości usunęły pociechy w Waszym telefonie? Z Kid’s Corner ten problem będzie należeć do przeszłości.

źródło: theverge.com


  • tobi

    zero

  • http://witam.tumblr.com Michał Pawlicki

    ta. mi kiedyś połowę aplikacji dzieciaki usunęły :X

  • http://www.facebook.com/demollll Piotr Markowski

    wspaniala funkcja ze tez dopiero teraz zostala zaimplementowana, mozna dziecku spokojnie dac telefon by sobie pogralo poklikalo itd. bez obaw ze albo gdzeis zadzwoni albo cos naklika, pokasuje, wyczyscie telefon etc. Ruch w dobra strone, kazdy kto ma dzieci wczesniej czy pozniej dochodzi do mementu ze ten maly babel trzyma w swych raczkach odblokowanego smartfona ktory ma juz nawiazanych kilka polaczen konferencynych :) a aktualnie znajduje sie w ustawieniach i jeden dotyk dzieli go od calkowitego wyczyszczenia telefonu :)