Nokia Lumia 920 jest…technologicznie lepsza od iPhone’a 5

|

Marketingowcy Apple’a zawsze robią wszystko, żeby pokazać światu coś co ich zdaniem jest najlepsze. Nie ważne, że coś lepszego już istnieje. Oni żyją w swoim hermetycznym świecie, w którym istnieje sprzęt z „i” a reszta to tylko kopie. Szef firmy z ogryzkiem stwierdził, że iPhone 5 ma najbardziej zaawansowany wyświetlacz na świecie. Niezmiernie nas to cieszy. Dlaczego? Bo okazało się to zwykłym marketingowym kłamstwem.

Na forum wpcentral użytkownik o nicku Gaichuke umieścił ciekawą infografikę, która obala marketingowy bełkot Tima Cooka. Po prostu – Lumia 920 ma lepszy ekran od iPhone’a 5. Co ciekawe, nawet Lumia 900 wypada lepiej. Jako użytkownicy Windows Phone’ów możemy się tylko cieszyć. Sprawdźcie sami!

Infografika została przetłumaczona przeze mnie więc może zawierać błędy. Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się.

źródło: wpcentral.com

Autor: Andrzej Stolarczyk

Haters gonna hate. But fuck them.

 • http://www.facebook.com/antyhaker93 Konrad Uroda-Darłak

  Przez ten znak wodny, na zdjęciu ze strzałkami nic nie widzę ;<

  • Papiak

   To ma tak byc, pokazana jest ulepszona wersja CBD. W Lumii 900 nie bylo widac futryn, a w Lumii 920 te futryny widac.

 • http://www.facebook.com/lbaran90 Łukasz Baran

  Jeszcze tylko ~miesiąc i wszystko będzie jasne. Ciekawe jak iPhony 5 będą wyglądać po miesiącu noszenia w kieszeni z kluczami i monetami :)

 • Sayu my nme

  super ekstra cudownie tylko ze teraz telefon to nie tylko technologia ale caly ekosystem… a jak wiadomo zaplecze aplikacji na WP jest mizerne z czego większość aplikacji jest płatna (i to w surowych cenach). Zobaczcie gry czy aplikacje na iphone… Jeśli lumia chociaż w połowie temu dorówna to wracam do WP! Wygląd, wykonanie i technologie zastosowane w 920 są perfekcyjne. Chętnie bym ją kupił ale ten brak aplikacji mnie dobija…

  • Michał R

   brak aplikacji?? Chyba że mówisz o aplikacjach do puszczania bąków i o brzęczyku na komary, to fakt, na Iphoona masz ich więcej. Pod windowsem masz wszystkie niezbędne rzeczy, od dobrych organizatorów czasu, przez klientów poczty, programy finansowe aż do biurowych, sportowych i GPS. Powiedz, jakiego dokłądnie programu pod WP Ci brakuje?

   • Sayu my nme

    ps. przeglądarka radzi sobie dość słabo z elementami flash które są na iphone wyświetlane a na wp nie dziwne.

    • Artur

     Słucham? Steve Jobs zawsze powtarzał, że flash nie ma przyszłości i nigdy nie wprowadził go do swojego systemu operacyjnego, więc nie ma mowy, żeby iphone otwierał jakąkolwiek zawartość flash. Przyszłość jest w HTML5, co potwierdzili wszyscy producenci systemów mobilnych (nawet android w wersji 4.1 przestał wspierać flasha).

   • mico11

    tak, brak aplikacji. a te co są to kastraty. przykład ? proszę bardzo:
    - sportstracker często się wywala i nie ma możliwości podejrzenia szczegółów zarówno własnego treningu jak i treningów znajomych. okrojona wersja względem symbiana czy androida
    - jestem w podróży, chcę zarezerwować hotel, mam telefon. gdyby to był android albo ios mam aplikacje booking.com albo hostelworld a niestety na WP plaża
    - brak map google, jakby nie patrzeć jest to najlepsze jak rozwiązanie dla urządzeń mobilnych, niestety tu tylko są jakieś kulawe zamienniki typu gmaps pro
    - brak tapatalk a to co jest czyli board express to straszna cienizna, niestabilna i działa jak chce
    - jedyna słuszna i mało wygodna w użyciu przeglądarka IE

 • Simivar

  Czyli chcesz mi powiedzieć że tylko przetłumaczyłeś tekst, ale informacji o autorstwie nie ma, za to jest twój oczojebny znak wodny? Seems legit.

  • Artur

   Haters gonna hate. Każdemu zdarza się zapomnieć podać źródła, poprawimy to. A znak wodny po to, żeby ktoś nie przywłaszczył sobie łatwo tego tłumaczenia.

 • Dsfdf

  CEO Appla twierdzi że wyświetlacz ip5 jest naprawdę najbardziej zaawansowany na świecie bo zastosowali technologię (in-cell) którą taki samsung stosuje od dawna.

  Jak zwykle 7 kilo marketingowego bełkotu a (już klasycznie) pelikany połykają.