Zapisy do publicznych testów gry Longbow Assault 3D [Aktualizacja!]

|

W poprzednim wpisie informowałem Was o współpracy pomiędzy Electronic Arts a Microsoftem. Teraz mam kolejną nowinkę dla zapalonych graczy, już niedługo będziemy mogli zagrać w bardzo ciekawą grę 3D, której autorami są Polacy. Poniżej opis gry:

Longbow Assault 3D to nowa gra dla Windows Phone. Wcielamy się w niej w pilota siedzącego za sterami potężnego śmigłowca, do wykonania mamy mnóstwo różnorodnych misji.Większość z nich prowadzonych jest na Bliskim Wschodzie, więc warunki są bardzo trudne. Będziemy odpowiedzialni za ochronę konwojów, oraz obronę strategicznych ośrodków naziemnych przed wrogimi jednostkami. Trzeba też pamiętać o tym, że bezpieczeństwo cywilów jest zawsze na pierwszym miejscu.

Gra jest obecnie w fazie beta. Jeśli chcesz zostać testerem po prostu wypełnienie formularza dostępnego na stronie autorów. Należy pamiętać, aby jako maila użyć naszego Live ID, to na niego dostaniemy link do pobrania gry.

Zachęcam do obejrzenia poniższego filmu, na którym można obejrzeć jak prezentuje się gra.

Aktualizacja:

Z racji problemów z Marketplace, autor zdecydował się na udostępnienie pliku XAP: Klik! (wymagane odblokowanie developerskie)

Wszelkie komentarze i błędy można zamieszczać na forum.

źródło: własne


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • Marcin „Azawakh” Wojciechowski

  Jak widzę to gra będąca wersją rozwojową uznanej i cenionej gry Final Strike 3D znanej z Bady i Androida. Może i tu być ciekawie.

 • http://www.levon.pl Levon

  Gra jest niegrywalna, przeciwnik widzi ciebie i otwiera ogień znacznie wcześniej niż może zrobić to gracz.

  Nie wiem czym dokładnie nie pasowała Wam platforma Disquss, ale jesteście w dużym błędzie, jeśli myślicie , że rzeszy komentatorów rzuca się wypełniać każdorazowo ten Wasz idiotyczny formularz rodem z 2004 roku…

  • jaggred

   Ale co chcesz od formularza?
   Jesli jakiemus betatesterowi nie chce sie nawet zapisac na bete, to akurat ktos taki kompletnie nie nadaje sie na testera
   tester nie ma sobie pograc w gre przed premierą, tylko zaangazowac sie w testy gry