Dwa nowe smartphone’y z Windows Phone na Nokia World

|

Po raz kolejny serwis WPDang informuje (oczywiście nieoficjalnie) o kolejnych nowościach związanych z Windows Phone. Tym razem przyszła pora dodać co nieco w sprawie Nokia World, które rozpocznie się już 5 września.

Podobno już na początku września Finowie przedstawią dwie nowe słuchawki, które będą działać pod kontrolą Windows Phone 8. Niestety nie ma żadnych konkretnych informacji o przeznaczeniu tych modeli, nie wiadomo, czy to będą urządzenia high-end, mid-end czy też low-end, ale znając przeznaczenie „Apollo” można się spodziewać, że przynajmniej jeden z tych telefonów będzie z tej wyższej półki. Jednak zapewne nie będzie to topowy model, gdyż na to miejsce z całą pewnością zasługuje słuchawka z PureView, a takiej na Nokia World nie zobaczymy. To niestety rozczarowuje, ale i tak nie możemy się doczekać nowych modeli z Windows Phone 8 :)

Być może zobaczymy urządzenie o jakże ciekawej nazwie, o którym już pisaliśmy - Juggernaut Alpha?

źródło: wpdang.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.

 • Wodnik_Szuwarek

  Jak tylko dwa to powtórzą farsę sprzed roku. Powinno być co najmniej pięć, od najtańszego po najdroższy. Klient powinien mieć szeroką gamę wyboru.

 • Tomasz

  Brak Newsa w Newsie. Informacja praktycznie o niczym…

  W stylu

  "Nokia sobie jest a kiedy jej nie będzie się zobaczy…"

  • Łukasz Pająk

   Wiedziałeś, że będą dwa smartphone'y? Wiedziałeś, że w ogóle pokażą coś z WP + bez PureView?

 • Wodnik_Szuwarek

  Przejrzałem tą chińską stronkę WPDang i to jest zwykła ściema. Chcą sobie podbić popularność i piszą zmyślone bzdury. W dodatku każdy obrazek z sieci znakują swoim logo. Pisz Pająk, że będzie dziesięć nowych Nokii i wyjdzie na to samo.