Coś niesamowitego nadchodzi… Nowa promocja Nokii

|

Dnia siódmego września bieżącego roku ma się wydarzyć coś niesamowitego. Tak twierdzi Nokia, która zamknęła swój główny sklep w Helsinkach (Finlandia) przy okazji zasłaniając go tablicą z początku newsa. Razem z przestojem w sklepie wystartowała nowa strona internetowa sygnowana logiem fińskiej korporacji: Klik!

Możecie również wejść na tę stronę skanując poniższy QR Code:

Na powyższej stronie póki co zbyt wiele nie ma, ale jest jedna interesująca rzecz. Mianowicie możecie stworzyć własne graffiti ze swojego zdjęcia, następnie dobrania tła i… gotowe! Sami sprawdźcie jak to działa :).

Teraz przejdźmy do tego, co to takiego niesamowitego się szykuje. 7 września to niebezpiecznie blisko okresu, kiedy odbywa się Nokia World 2012 (5-6 września). Czy oba wydarzenia mają ze sobą coś wspólnego? Zapewne tak. Już teraz pojawiło się naprawdę wiele plotek, ale większość z nich mówi o prezentacji oczywiście nowej słuchawki z Windows Phone 8. A, żeby być bardziej precyzyjnym to to urządzenie ma korzystać z technologii PureView. Druga wersja wydarzeń mówi o tablecie od Nokii z systemem Windows 8. Jest też trzecia wersja, mało związana z naszym portalem, która mówi, że zaprezentowany zostanie nowy model Asha (który bądź, co bądź został już zapowiedziany).

A i równie dobrze, bardzo możliwe jest stworzenie jedna z najbardziej zaawansowanych sklepów tego typu na świecie ;). Wszystkiego oczywiście dowiemy się, ale dopiero we wrześniu.

Może Wy macie swoje wersje wydarzeń związane z tymi dwoma eventami?

źródło: mynokiablog.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.

 • Boom

  Pokażą smartfona z Androidem.

 • http://twitter.com/KStromski @KStromski

  Było by super :D
  Nokia z Android Jelly Bean, to by było to.

  • Godlike

   Super, mam tablet z androidem 1 core 1,1 GHz + Mali-400.

   Jak piszę w przeglądarce na klawiaturze to są lagi 1-2s. Współczuję użytkownikom tego gówna.

 • bill

  Taaaa. Tego mi brakuje. Najnowsza lumia 910 z androidem cięła by się bardziej na menu startowym androidem niż lumia 610 z Windows phone w grach Full HD.