Acer zaprezentuje smartphone’a z „Apollo” w drugiej połowie 2013 roku

|

Acer w świecie telefonów komórkowych (i smartphone’ach) nie jest zbytnio popularny, co nie znaczy, że o mobilnym świecie ta marka nie ma pojęcia. Najlepsze tablety w końcu wychodzą spod rąk inżynierów tej tajwańskiej korporacji. W swojej historii Acer już korzystał z systemu Windows Phone, ale czy ktoś słyszał o takim modelu jak Allegro od znajomych? Kilka razy pojawiała się informacja o tym urządzeniu u nas, ale zbytniego sukcesu ten telefon nie odniósł.

Teraz Tajwańczycy chcą wrócić z czymś lepszym, czyli Windows Phone 8. Na pewnej konferencji w Chinach Acer zapowiedział premierę nowej słuchawki, nad której prace już trwają, na drugą połową 2013 roku. No cóż, trochę będzie trzeba poczekać i może się okazać, że produkty konkurencji tak skutecznie zaleją rynek, że znowu Acer przejdzie bokiem i zostanie zapomniany wśród konsumentów. Mimo wszystko generalny menedżer – Chen Guowei – powiedział, że to jest właściwy czas na prezentacje nowego smartphone’a. Pan Guowei uważa także, że doświadczenie przy tworzeniu komponentów PC (jak i całych urządzeń) tylko pomoże przy projektowaniu nowego dziecka Acera.

Tak, więc za jakiś rok możemy spodziewać się prezentacji nowego tajwańskiego urządzenia. W tym wypadku jednak nie HTC, a Acera. Oczywiście, o ile po drodze żaden projekt nie zostanie anulowany :). Czego się spodziewacie po modelu „Apollo” od Acera?

źródło: wpdang.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.