Lumia 610 w sprzedaży od jutra

|


Od jutra zaczyna się sprzedaż Lumii 610 na polskim rynku. Tydzień później ruszy kampania „Podkręć zabawę” promująca ten model. Jak zapowiada producent, Lumia 610 ma być wprowadzeniem do platformy Windows Phone dla młodszej grupy odbiorców. Telefon ten, jak każdy inny z WP, umożliwia szybką komunikację ze znajomymi, dając dostęp do serwisów społecznościowych i grupując kontakty z telefonu, poczty e-mail oraz serwisów społecznościowych Facebook, Twitter i LinkedIn. Łatwe jest także przeglądanie stron internetowych przy użyciu przeglądarki Internet Explorer oraz uzyskiwanie dostępu do gier za pośrednictwem usługi Xbox Live. Lumia 610 umożliwia także udostępnianie Internetu za pośrednictwem sieci Wi-Fi, oraz wyciszanie połączeń przychodzących przez odwrócenie telefonu.

W smartfonie Lumia 610 zainstalowane są aplikacje Nokia Mapy, Nokia Nawigacja, Nokia Transport i Nokia Muzyka, a w sklepie Marketplace dostępnych jest już ponad 90 tys. aplikacji, dzięki którym można spersonalizować swój smartfon według własnych potrzeb. Lumia 610 to wysoka jakość materiałów oraz wykonania z charakterystycznym profilem i ukośnymi, metalicznymi krawędziami.

Lumia 610 ma być także propozycją dla uczniów i studentów, którym przyda się wbudowany pakiet Microsoft Office. Word, PowerPoint i Excel umożliwiają mobilnym użytkownikom korzystanie z dokumentów, a OneNote – robienie notatek, zapisywanie pomysłów, grafiki i nagrań głosowych. Za pośrednictwem usługi SkyDrive można synchronizować pliki i notatki oraz otwierać je i edytować z komputera lub telefonu.

Sprzedaż modelu Lumia 610 będzie wspierana przez rozbudowaną kampanię marketingową, której hasłem jest „Podkręć zabawę”. Prowadzone działania będą skupiać się głównie na dwóch kanałach komunikacji. Pierwszy to punkty sprzedaży w centrach handlowych, w których będą przygotowane specjalne stoiska.

Smartfon Lumia 610 jest dostępny w kolorze czarnym, niebieskim, fuksji i białym w cenie od 999 zł.
Euro RTV AGD: http://www.euro.com.pl/search/telefony-komorkowe,d3.bhtml?keyword=lumia%20610

źródło: nokia.pl


 • Tirinti

  W Marketplace jest ponad 90tyśaplikacji, ale wiele z nich nie działa na tym modelu, który ma pamięć okrojoną do 256MB.

  • TomK

   Z tego co czytałem na stronie MS to 95% aplikacji działała od razu a z resztą MS się skontaktował i pomagał je poprawić. Zaczekajmy więc na jakieś testy.

   To nie jest Android gdzie masz kilka tysięcy konfiguracji. Tu deweloper miał tylko dwie konfiguracje a narzędzia deweloperskie do paru miesięcy mają specjalny profil 256MB więc łatwo sprawdzić swoją aplikację

 • jan

  Wyglada lepiej niz 710 i ma przyciski dotykowe. Te w 710 sa raczej kiepiskie.

 • Jakub

  999zł? Za dużo, biorąc pod uwagę fakt, że na Allegro można mieć za niecałe 700zł nową Lumię 710

 • Przemek

  Lumie 710 można mieć za 500zł już. RTV Euro AGD słynie z niesłychanie "korzystnych" cen… U nich c510 kosztuje 999zł :)