LG szykuje nowy telefon z Windows Phone i Androidem w jednym?

|

FCC, czyli Federalna Komisja Łączności po raz kolejny pozwala nam cieszyć się informacjami o nowym telefonie na długo przed jego premierą. Tym razem jest to jeden z nowych modeli LG, marki, która od dłuższego czasu nie potrafi niczym zaskoczyć, która doczekała się już telefonu legendy (Miracle/Fantasy).

Ten model to LS831. Co o nim wiemy? Ano niewiele, ale jak spojrzymy na niego pod kątem niezapowiedzianego smartphone`u to „pewnych” informacji jest sporo. Przede wszystkim coś niecodziennego, jak na Windows Phone, czyli slot na kartę pamięci i karta w zestawie. Teraz trochę gorsza wiadomość, aparat – matryca 5MPx i brak doświetlenia. Ten ubytek może boleć. Jednak mamy drugą kamerkę, do wideorozmów oczywiście. Wyświetlacz ma przekątną 4 cali i najprawdopodobniej nie będzie to model „Tango”, więc rozdzielczość wyświetlanego obrazu wyniesie WVGA (800x480px).

Teraz ciekawostka… Telefon na każdym zdjęciu ma system Windows Phone, ale w informacjach przewija się Android Market (obecnie występuje pod inną nazwą – „Play”).

I kolejna ciekawostka, dla spostrzegawczych. Czym się różni normalny statusbar od tego z LG?

Oczywiście chodzi o odwróconą ikonkę monitorującą naładowanie baterii.

Jednak wróćmy do czegoś poważnego, czyli samego telefonu. FCC udostępniło kilka zdjęć z badań. Z nich możemy dowiedzieć się, że design nowej słuchawki LG jest… To zaraz, pierw pokażmy zdjęcia :)

Tak, więc przód telefonu nie jest zbytnio porywający, ale tył? Perforowany? Lub coś na ten kształt, ale już może się podobać, jest to niecodzienne rozwiązanie.

A jak Wy oceniacie kolejne dziecko LG? Mam nadzieję, że ta marka coś w końcu pokaże. Ten model ma być udostępniony w sprzedaży głównie w amerykańskiej sieci komórkowej Sprint.

źródło: forum.windows-phone.pl


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.