LG E740 na sprzedaż!

|

Ostatnio coraz popularniejszy w sieci – model LG o nazwie kodowej E740 – mimo, ze nie został jeszcze oficjalnie przedstawiony to już teraz wszyscy chętni mogą kupić “najnowszego” smartphone`a koreańskiej marki (z Windows Phone). Oczywiście jest haczyk – to prototyp i tylko jeden szczęśliwiec może stać się jego posiadaczem.

Właściciel, który wystawił telefon na forum XDA-Developers w “Targowisku” odda Miracle/Fantasy za… 400 euro, czyli ~1700zł. Sporo jak na telefon, który ma być  jedynie konkurentem HTC Radar. Tylko pamiętajmy, że drugiej takiej okazji przez najbliższy czas nie będzie. Przynajmniej do lipca, kiedy to (podobno) LG ma wprowadzić do sprzedaży swojego smartphone`a ze średniej półki. Oficjalnie będziemy mogli go zobaczyć na 90% na targach Mobile World Congress pod koniec miesiąca. Jednak jest te 10% wątpliwości – LG już bardzo długo zwleka z prezentacją Miracle, więc nie można być niczego w pełni pewnym.

Wróćmy jednak do oferty sprzedaży. Teoretycznie tego modelu właściciel nie może sprzedać – o czym nawet informuje odpowiedni napis z tyłu obudowy, który możecie zobaczyć w poprzednim newsie. Jednak to nie pierwszy prototyp, który idzie “pod młotek”, więc nie trzeba się tym martwić. Poza tym to sprzedający jest już drugim posiadaczem tego telefonu – kupił go od testera LG.

Obecny właściciel nawet nagrał film prezentujący działanie telefonu, na którym możemy między innymi zobaczyć, że faktycznie posiada on moduł NFC:

Może trochę odstraszać mała ilość pamięci dla użytkownika – nieco ponad 6GB i (tak, jak w większości przypadków smartphone`ów Windows Phone) nie można rozszerzyć tej przestrzeni za pomocą kart pamięci. Mimo wszystko telefon działa dobrze, dzięki Windows Phone 7.5 (“Mango”), a wszystko jest przedstawiane na sporych rozmiarów (4 cale) wyświetlaczu Nova.

Jest ktoś zainteresowany zakupem? :)

 

źródło: phonearena.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.