Lumia 800 za nieco ponad 600zł!

|

Takich promocji jeszcze nie było! Najlepszy model Nokii z Windows Phone 7 w Europie za (w przeliczeniu) ~620zł. To nawet nie jest 1/3 obecnych cen tego modelu na polskim Allegro, gdzie oferty nowych egzemplarzy zaczynają się od ~1800zł. Wiadomo też, że telefony na Wyspach nie należą do najtańszych. Lumia ta nie jest na żadną umowę, nie ma simlocka – nie ma żadnych „ale”. A w gratisie dostajemy dostawę do domu.

Cena jest bardzo atrakcyjna, bo praktycznie za te pieniądze nie ma nic lepszego, nawet z innymi systemami. Operatorzy narzekają, że Lumia 800 jest za droga, a tu taka odskocznia… Przy takich cenach ta Nokia może być oferowana w niższych abonamentach nawet za 1zł! Nic tylko rzucać się, żeby starczyło jeszcze dla nas telefonów.

Gdzie tkwi haczyk? Ano można pomyśleć, że nigdzie. Jak już pisałem, Nokia Lumia 800 sprzedawana jest bez simlocka, bez żadnych umów, płacimy i mamy. Nie jest to też żadna podrobiona wersja, które swego czasu (N95) były bardzo popularne na aukcjach internetowych. Dostajemy pełny zestaw, wszystkie akcesoria, co w większości sklepach. Jednak tak pięknie nie jest. To po prostu błąd na stronie. Wszystkie zamówienia zostały anulowane, sklep wysłał wiadomości do niedoszłych właścicieli Lumii 800 z informacją o cofnięciu zakupu. A miało być tak pięknie… :)

Strona na pewno reklamę wielką zrobiła. Być może taki był zamiar? Tylko teraz prawnicy znający się na angielskich przepisach powinni się wypowiedzieć, czy taki numer może przejść bez dostania rykoszetem. W końcu zakup dokonany, a tu towaru nie otrzymamy.

 

źródło: theverge.com, argos.co.uk

 


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.

 • eDameXxX

  Szkoda, bo już bym zamawiał.

  • Łukasz Pająk

   Kto by nie zamówił… To przecież byłby strzał w głowę dla innych producentów.

 • bubutm

  haha ale ludzi nabili w butelkę :)

 • misiek

  Raczej to kiepska reklama, wątpię by ktoś kto został tak oszukany miał ochotę na ponowny zakup w tym sklepie.

 • Patryk

  Oj uwierz misiek, zakupią. To jest baardzo popularny sklep tutaj, w UK i z pewnością sklep na tym nie ucierpi.

 • coolf1

  Najlepszym modelem z Winows 7 była Lumia 900:)