HTC Titan II – powrót bestii w nowej odsłonie

|


Na targach CES odbywających się w Las Vegas, HTC zaprezentował swój najnowszy produkt HTC Titan II. Firma podniosła poprzeczkę pod względem liczby megapikseli w smartfonach. Telefon posiada aparat 16 megapikseli, co jest zadziwiającą liczbą biorąc pod uwagę, że 8 megapikseli jest już wystarczające. Inną ważną nową funkcją HTC Titan II jest wsparcie dla szybkich sieci LTE. Telefon trafi do sprzedaży w USA w najbliższych miesiącach dzięki sieci AT&T. Cennik nie został jeszcze ogłoszony.

Telefon posiada duży 4,7 (WVGA) calowy ekran, 1,5 GHz procesor Snapdragon S2, przedni aparat 1,3 megapiksela. Titan II zdecydowanie zasługuje na swoją nazwę. Wyposażony jest w szerokokątny obiektyw (F2.6, 28 mm), autofocus i podwójną lampą błyskową LED. Amatorzy docenią dodatki takie jak redukcja efektu czerwonych oczu, stabilizacja obrazu, tryb panoramy…itp. Nagrywanie filmów w jakości HD 720p. Smartfon posiada kompilację systemu w wersji 8107,  baterię o pojemności 1730 mAh, 16 GB wbudowanej pamięci i 512 MB pamięci RAM.

Telefon na razie będzie dostępny tylko w USA. Jest kontynuacją swojego poprzednika Titan, który do tanich nie należy. Jak zwykle w przypadku smartfonów HTC możemy spodziewać się bardzo dobrego wykonania. Obie wersje Titana są największymi jak do tej pory smartfonami z Windows Phone i najbardziej ekskluzywnymi. Mnie osobiście dobija monotonny wizerunek telefonów HTC, ale fani tej marki powinni zainteresować się nową bestią.

źrodło: theverge.com


 • jan jansen, do usług

  zastanawiam się, po co taki tytan dostał windows phone. Przecież ten system nie jest w 90% wykorzystywany

 • Krall

  A ja nie rozumiem czemu tylko 512MB ram…

 • Mariusz

  Mhhh ;/ A ja nie rozumiem dziwnego pytania " po co taki tytan dostał windows phone " :D
  Jak nie jest wykorzystywany ? tzn że jeżeli telefon się nie muli to nie jest wykorzystywany ? poza tym pod względem obsługi aparatu WP7 ma (według mojej opini ) najlepszą obsługę jest prosta i intuicyjna…
  Jeżeli ma 512 MB Ram to znaczy, że większa ilość nie jest potrzebna :D to nie jest android ! i cale szczęście ;)

  • Patryk

   no dokładnie, system chodzi bardzo sprawnie i szybko.
   Oczywiście do jakiś lepszych wymagających gier itp przydało by się coś więcej technicznie ale jak narazie takich ambitnych produkcji na wp7 nie ma… a jak już będą to przecież będą już nowe telefony z wp, które temu sprostają.

   Co do intuicyjności itp to przewyższa o wiele androida ale czy iOS? to jest już temat do głębszej rozmowy :)

   PS boli mnie tylko, że nadal tylko 16GB pamięci

   • T11

    Ambitne gry to są na PC z GeForce GTX580.

    Co do intuicyjności robienia zdjęć to może i jest intuicyjne bo ie ma żadnej funkcionalności. Ja tam zdjęcia robie Sony Alpha a700.

    Co do flash, to mój HD7 ma już 32GB dzięki wymianie karty pamięci. Nie wiem jak to jest w Titanie, jak nie ma choćby ukrytej microSD to straszna lipa.

 • seur

  A ja dziś przesiadłem się z Bady na WP :) i muszę powiedzieć, że to najlepiej działający system w telefonie jaki ostatnio miałem (dotyczy smartphone) Wcześniej miałem iPhone 3G dalej Hero następnie Samsung i5700 oraz Wave.
  Ale żaden z tych telefonów nie działał tak szybko/płynnie z własnym systemem.

 • Kisiu

  Taki udany – szkoda że nie wznawiali większej wersji z WM8