USA Today: Korzystanie z Windows Phone to przyjemność

|

USA Today, największy pod względem nakładu dziennik w USA opublikował wczoraj tekst dotyczący Windows Phone. Artykuł autorstwa Marka W. Smitha. Autor opisywał swoje pierwsze wrażenia z używania Windows Phone po tym jak używał Androida i iOS. Oto cytat pochodzący z artykułu:

To najlepsze doświadczenia z telefonem jakie kiedykolwiek miałem. TellMe potrafi kilka rzeczy, których Siri nie potrafi. Przykłady? Możesz kazać otworzyć jakąś aplikację albo poprosić o podanie profesjonalnych wyników sportowych.  Siri nie zrobi żadnej z tych rzeczy. Korzystanie z platformy Windows Phone to sama przyjemność. Gdy raz spróbujesz, pragniesz by Android czy iOS były chociaż trochę podobne. Powinniśmy się czuć oszukani, poniważ istnieją lepsze sposoby na zarządzanie swoim smartfonem. Po raz pierwszy to Microsoft zauważył coś wcześniej niż konkurencja.

To nic nowego, że ludzie którzy pierwszy raz skorzystali z mobilnych okienek czują się zaczarowani i zafascynowani. Miejmy nadzieję że więcej dużych portali jak USA Today zamieści podobne teksty i pokaże konsumentom, że mogą wybrać coś mniej znanego, ale dużo bardziej funkcjonalnego i przyjemniejszego w użyciu.

źródło: wmpoweruser.com, usatoday.com


Autor: Mateusz Kozielski

Fan Microsoftu, jego technologii i rozwiązań. Od dziecka uczulony na Androida, wszelkie dystrybucje linuksa i cytrusy. Uzależniony od herbaty, coli, słodyczy i dobrej muzyki. Nie pogardzi dobrą książką i filmem.

  • Rafał

    Następny telefon jaki kupię na pewno będzie na Windows Phone, bardzo podoba mi się UI. Niestety Android mnie nie zachęcił do zostania na nim.

  • kamyk

    a ja zostawię w szafie mojego blackberry. W połowie przyszłego roku zaczaję się na jakąś nokie z wp7