Flesz tygodnia #2 25.09-02.10

|


W ciągu ostatnich siedmiu dni informowaliśmy was o kilku ważnych wydarzeniach ze świata mobilnych okienek. Oto kilka z nich. Zdecydowanie najważniejszą z nich jest to, że spełniło się nasze marzenie. Aktualizacja Mango została oficjalnie udostępniona. Do tego nasz kochany, polski odział Orange pozazdrościł Play i postanowił zrobić swoją własną akcję z wypożyczaniem smartfonów. Jaka różnica? Orange stawia na HTC 7 Mozart z Windows Phone 7 na pokładzie. Gdy już jesteśmy przy temacie słuchawek ze stajni HTC warto wspomnieć o krótkim teście Titan’a oraz o tym, że jak poinformowało HTC Singapur sprzedaż telefonów z WP7 osiągnęła 30%. Ponadto Samsung Focus S dostępny jest w przedsprzedaży. Na uwagę zasługuje fakt, że w Marketplace dostępnych jest 364 aplikacji stworzonych przez naszych rodaków

Zapraszam Was również do lektury o tym, jak Marcin Zdradził zielonego Robota. Warto również zapoznać się z kolejną częścią poradnika dotyczącego programowania w C#.


Autor: Mateusz Kozielski

Fan Microsoftu, jego technologii i rozwiązań. Od dziecka uczulony na Androida, wszelkie dystrybucje linuksa i cytrusy. Uzależniony od herbaty, coli, słodyczy i dobrej muzyki. Nie pogardzi dobrą książką i filmem.