Windows Phone 7.5 Mango w Play!

|

Ten news krótko i na temat. Pozwolę sobie wkleić notkę rzecznika prasowego sieci Play, Marcina Gruszki, którą umieścił na swoim blogu pod adresem www.blogplay.pl:

„Wszystkim zainteresowanym zakupem smartfona już z nowym systemem na pokładzie radzę wstrzymać się dosłownie kilka dni. Trwa operacja zmiany softu. Od poniedziałku wszystkie dwa modele (o ile się nie mylę) będą już mieć Mango na pokładzie.

Jaki kolejny smartfon z Windows Phone 7 powinien wskoczyć do naszej oferty?”

 

 

 


  • Tirinti

    To ja mam pytanie do pana z Play.
    Jaką mają ofertę konkurencyjną do Orange Free?
    Nie zamierzam płacić więcej niż 20PLN miesięcznie i chcę za to conajmniej 500MB miesięcznego transferu. A jako, że to jednak telefon to chciałbym też kilkanaście minut porozmawiać i kilka SMSów wysłać.

    W Orange Free mam za 50PLN na 3 miesiące (16.67 miesięcnie) 2.27GB transferu (775MB miesięcznie) i do tego 50PLN na rozmowy i SMSy po 29gr za minutę i 20gr za SMS. Co daje 100 minut (33min miesięcnie) i 55SMSów (18 miesięcznie). Nigdy mi sięnie zdażyło gadać pół godziny w miesiącu ani wysłać 18 SMSów, a 775MB spoko mi wystarczy. A więc cena 17PLN miesięcznie. Telefon na Allegro mogę kupić w cenie zbliżonej do Play w abonamencie dla kolesi gadających godzinami tygodniowo. Niech wreszcie sieci zrozumieją, że nie każdy lubi nawijać przez telefon.